• Türkçe
  • English

SALİMA DESIGN

Meditasyon kişinin kendi iç dünyasına yaptığı sonsuz ve paha biçilmez bir yolculuk.

Bana bu koleksiyonu yaratma cesareti veren de benim aktif meditasyon yolculuğum.

Bu koleksiyondaki her parça aktif meditasyonun kişiye kazandırdığı özellikleri temsil ediyor.

Aktif Meditasyon, modern dünyada kendisinden uzaklaşan bireyi kendisi ile buluşturur.

Bu koleksiyondaki en özel niyet; insanları aktif meditasyonla tanıştırmak ve içimizde var olan ancak bir kenara kaldırdığımız ya da unuttuğumuz özellikleri hatırlatmaya yardımcı olmak.

Prem Salima Reyhan İlknur

Meditate – Meditasyon

Meditasyonda değişim kaçınılmaz ve sonsuzdur. Her kişi için bu değişim kendisine özgüdür. Aslında özümüzde olanı bize hatırlatır.
Bedenle ruhun bağlantısını geliştirir. Beden, ne geçmişte ne gelecekte; sadece andadır.

#doğallık #mindfulness #farkındalık #yeni başlangıçlar #özgürlük #zihinsel netlik #dinginlik #duygusal dayanıklılık

Mağazaya Git

Balance – Denge

Hepimizin hayatında arzuladığı en değerli niteliklerdendir. Kendimizi iyi ya da kötü her halimizle kabul etmek, yaşadığımız zorlu anlarda dengede hissetmek en güzel hediyedir. Meditasyon kişiye her haline ‘evet’ deme özelliği kazandırır.

#dişil-eril enerji dengesi #hayatın her alanında denge #şifalanma #cesaret #şifalanan ilişkiler

Mağazaya Git

Authentic – Otantik

Meditasyon bizi anda mevcudiyete götürür ve o mevcudiyet anında zihinden plan yaparak hareket edemezsiniz. Ana verdiğimiz tepkiler bir stratejiye bağlı olmadan içten gelen sürpriz ve otantiklikte olur.

#otantiklik #büyüleyici #saflık #çekicilik #yaşam enerjisi #doğallık #içsel çocuğun yeniden keşfi #hayata ve akışına güven

Mağazaya Git

Love yourself – Kendini Sev

Kendini sevmek kelimeye döküldüğünde kolay gibi görünse de içselleştirmek zaman alabilir. Meditasyon bu süreçte kendimize olan sevgimizin derinleşmesine destek olur. Meditasyonla her buluşmada kişi kendisi ile de buluşur.

#sonsuz sevgi #kabul #neşe #birlik #güzellik #şükran duymak #kalplerimize sevgiyi alma #kalplerimize sevgiyi verme kapasitemizi arttırır.

Mağazaya Git

Self Love – Özsevgi

Meditasyonda kalpte hissedilen özsevgi enerjisi gittikçe artar. Kendisi ile barışan ve özsevgisi olan kişi çevresi ile de sağlıklı ilişkiler kurabilir. İlişkilerinin kalitesi ve sevgi yoğunluğu artar. Kalp genişler, almaya ve vermeye açılır.

#kalbimizin sonsuz açılması #iyi kötü her halinle kendi varlığını kabul #dönüşüm #şifalanmak  #güzellik #coşku

Mağazaya Git

Compassion – Şefkat

Şefkate giden yol anlayıştan geçer. Başkalarını anlama kapasitemiz arttıkça daha fazla şefkat duyarız. Meditasyon hem kendimizi hem başkalarını anlama kapasitemizi arttırır. Şefkat en derin yaraları dönüştürür.

#sonsuz şifa ve dönüşüm #anlayış #başkalarıyla ve kendimizle olan ilişkimizde şifalanmak #şefkat #sevgi #özgürlük

Mağazaya Git

Meditasyon Koleksiyonu

Dance – Dans

Burada bahsettiğimiz sadece fiziksel bir dans değildir. Ruhun dansıdır. Meditasyon ruhunu dansa davet eder. Dans eden ruh bedenle buluşur ve sonsuz bir ritm yakalar. Kişiyi coşku ve neşeye, anda olmaya davet eder.

#neşe #coşku #dişil enerjinin harekete geçmesi #çekicilik

Mağazaya Git

Let Go – Bırak

Eski düşünce kalıplarını, sana hizmet etmeyen enerjileri, kişileri bırak. Bırakmak özgürleştirir. Hiçbir şeye bağlanmamak, kendimizi hiçbir şeyle tanımlamamak , her şeyin  geçici olduğunu hatırlamak bizi özgürleştirir.

#özgürlük #yenilik #coşku #yeniliklere adım atmak #enerjini hayata açmak #güven

Mağazaya Git

Joy – Neşe

Meditasyon bize her durumda neşenin kaynağını bulmak için alan açar. Neşeli olmak yaşamın doğasında vardır. Neşeli olan kişi yaşamla uyum içindedir.

#neşe #uyum #farkındalık #pozitiflik #yaşam enerjisi

Mağazaya Git

Joy Kelepçe Bileklik

Joy – Neşe

Meditasyon bize her durumda neşenin kaynağını bulmak için alan açar. Neşeli olmak yaşamın doğasında vardır. Neşeli olan kişi yaşamla uyum içindedir. 


#Neşe , #uyum, #farkındalık, #pozitiflik, #yaşam enerjisi

Mağazaya Git

Dance Kelepçe Bileklik

Dance – Dans

Dans, burada bahsettiğimiz sadece fiziksel bir dans değildir. Ruhun dansıdır. Meditasyon, ruhunu dansa davet eder. Dans eden ruh bedenle buluşur ve sonsuz bir ritim yakalar. Kişiyi coşku ve neşeye , anda olmaya davet eder.

#Neşe, #coşku, #dişil enerjinin harekete geçmesi, #çekicilik

Mağazaya Git

Let Go Kelepçe Bileklik

Let Go – Bırak

Bırak , Eski düşünce kalıplarını, sana hizmet etmeyen enerjileri , kişileri bırak. Bırakmak özgürleştirir. Hiçbir şeye bağlanmamak. Kendimizi hiçbir şeyle tanımlamamak, her şeyin geçici olduğunu hatırlamak bizi özgürleştirir.


#Özgürlük, #yenilik, #coşku, #yeniliklere adım atmak, #enerjini hayata açmak, #güven

Mağazaya Git

Breath Kelepçe Bileklik

Breathe – Nefes

Nefes yaşamın anahtarıdır. Nefesimiz durduğu an yaşamımız durur. Nefesimiz enerji alanımızı belirler ve o enerji alanına uygun kişi ve olayları hayatımıza çekeriz. Meditasyon kişiye beden farkındalığı ile beraber nefes farkındalığı da kazandırır. 


#Yaşama kendini açma, #alma-verme dengesi , #hayata güven , #huzur, #maddi-manevi zenginlik , #eski alışkanlıkları bırakıp yeniye kucak açma, #dinginlik

Mağazaya Git

Unique Zincir Bileklik

Unique – Benzersiz

Benzersiz, eşsiz. Bu dünyada bir benzerimiz yoktur. Her birimizin dünyaya bir geliş amacı ve sadece varlığı ile hizmeti vardır. Meditasyon bize sadece var olmamızın bir varoluş için önemini hatırlatır.

Mağazaya Git