• Türkçe
  • English

SALİMA DESIGN

Meditasyon kişinin kendi iç dünyasına yaptığı sonsuz ve paha biçilmez bir yolculuk.

Bana bu koleksiyonu yaratma cesareti veren de benim aktif meditasyon yolculuğum. Ayrıca koleksiyonumdaki her parça aktif meditasyonun kişiye kazandırdığı özellikleri temsil ediyor.

Aktif Meditasyonun en önemli özelliklerinden biri de modern dünyada kendisinden uzaklaşan bireyi kendisi ile yeniden buluşturmasıdır. Bu eşsiz koleksiyondaki en özel niyet; içimizde var olan ancak bir kenara kaldırdığımız ya da unuttuğumuz özellikleri hatırlatmaya yardımcı olmak.

Prem Salima Reyhan İlknur

Meditate Kolye

14K Sarı Altın

52 CM Zincir Boyu

Meditasyon Enerjisi Her Zaman Üzerinizde!

Meditasyonda değişim kaçınılmaz ve sonsuzdur. Her kişi için bu değişim kendisine özgüdür. Aslında özümüzde olanı bize hatırlatır. Bedenle ruhun bağlantısını geliştirir. Beden, ne geçmişte ne gelecekte; sadece andadır.

Meditasyonun harika enerjisi bu özel tasarım kolye ile her zaman sizinle. Kendinize özgü değişimi başlatmak, özünüzde olanı tekrar hatırlamak için bu kolye size yol arkadaşı olacak!

Meditate kolyeyi satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Balance Kolye

14K Sarı Altın

52 CM Zincir Boyu

Muhteşem Dengeyi Yakalayın!

Hepimizin hayatında arzuladığı en değerli niteliklerdendir. Kendimizi iyi ya da kötü her halimizle kabul etmek, yaşadığımız zorlu anlarda dengede hissetmek en güzel hediyedir. Meditasyon kişiye her haline ‘evet’ deme özelliği kazandırır.

Özel tasarım Balance kolye ise size bu dengeye ulaştıracak motivasyonu sağlayacak! Kendimizi iyi ya da kötü her halimizle kabul etmek, yaşadığımız zorlu anlarda dengede hissetmek için bu kolye size güç verecek.

Balance kolyeyi satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Authentic Kolye

14K Sarı Altın

52 CM Zincir Boyu

Sade, Şık ve Otantik!

Meditasyon bizi anda mevcudiyete götürür ve o mevcudiyet anında zihinden plan yaparak hareket edemeyiz. Ana verdiğimiz tepkiler bir stratejiye bağlı olmadan içten gelen sürpriz ve otantiklikte olur.

İşte tam bu noktada, otantik kolye size her zaman doğallığı hatırlatacak!

Authentic kolyeyi satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Love Yourself Kolye

14K Sarı Altın

55 CM Zincir Boyu

Bu Kolye Sizinle Oldukça Kendinizi Daha Çok Seveceksiniz!

Kendini sevmek kelimeye döküldüğünde kolay gibi görünse de içselleştirmek zaman alabilir. Meditasyon bu süreçte kendimize olan sevgimizin derinleşmesine destek olur. Meditasyonla her buluşmada kişi kendisi ile de buluşur.

Özel tasarım Love Yourself kolyeler size kendinizi sevmenin önemini hatırlatacak, kendinizi bulmanıza yardımcı olacak!

Love Yourself kolyeyi satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Self Love Kolye

14K Sarı Altın

52 CM Zincir Boyu

Kendinizi Sevmeyi Öğrenin!

Meditasyonda kalpte hissedilen öz sevgi enerjisi gittikçe artar. Kendisi ile barışan ve öz sevgisi olan kişi çevresi ile de sağlıklı ilişkiler kurabilir. İlişkilerinin kalitesi ve sevgi yoğunluğu artar. Kalp genişler, almaya ve vermeye açılır.

Size kendinizi sevmeyi hatırlatacak şık bir aksesuar.

Self Love kolyeyi satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Compassion Kolye

14K Sarı Altın

52 CM Zincir Boyu

Şefkat, Anlayışın Anahtarı!

Şefkate giden yol anlayıştan geçer. Başkalarını anlama kapasitemiz arttıkça daha fazla şefkat duyarız. Meditasyon hem kendimizi hem başkalarını anlama kapasitemizi arttırır. Şefkat en derin yaraları dönüştürür.

Bu özel tasarım kolye ile şefkatin önemini ve anlayışa giden yolu bir an bile unutmayacaksınız!

Compassion kolyeyi satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Dance Yüzük

14K Sarı Altın

Bırakın Ruhunuz Dans Etsin!

Burada bahsettiğimiz sadece fiziksel bir dans değildir. Ruhun dansıdır. Meditasyon ruhumuzu dansa davet eder. Dans eden ruh bedenle buluşur ve sonsuz bir ritim yakalar. Kişiyi coşku ve neşeye, anda olmaya davet eder.

Dansın sonsuz ritmi şimdi parmaklarınızda! Bu mükemmel yüzük ruhunuzun enerjisini aksesuarlarınıza yansıtacak.

Dance yüzüğü satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Let Go Yüzük

14K Sarı Altın

Bırakmak Özgürleştirir!

Eski düşünce kalıplarını, size hizmet etmeyen enerjileri, kişileri bırakın. Bırakmak özgürleştirir. Hiçbir şeye bağlanmamak, kendimizi hiçbir şeyle tanımlamamak , her şeyin  geçici olduğunu hatırlamak bizi özgürleştirir.

Özel tasarım Let Go yüzükleri parmağınızda oldukça özgürlüğü hep hatırlayacaksınız!

Let Go yüzüğü satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Joy Yüzük

14K Sarı Altın

Neşe Ellerinizde!

Meditasyon bize her durumda neşenin kaynağını bulmak için alan açar. Neşeli olmak yaşamın doğasında vardır. Neşeli olan kişi yaşamla uyum içindedir.

Neşeyi özel tasarım yüzükler ile ellerinizde taşıyın ve yaşamla uyumu yakalamak için Joy yüzüğü yanınızdan hiç ayırmayın.

Joy yüzüğü satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Joy Bileklik

14K Sarı Altın

Neşe Hep Sizinle!

Meditasyon bize her durumda neşenin kaynağını bulmak için alan açar. Neşeli olmak yaşamın doğasında vardır. Neşeli olan kişi yaşamla uyum içindedir.

Neşeyi özel tasarım bileklikler ile üzerinizde taşıyın ve yaşamla uyumu yakalamak için Joy bilekliği yanınızdan hiç ayırmayın.

Joy bilekliği satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Dance Bileklik

14K Sarı Altın

Bırakın Ruhunuz Dans Etsin!

Dans, burada bahsettiğimiz sadece fiziksel bir dans değildir. Ruhun dansıdır. Meditasyon, ruhumuzu dansa davet eder. Dans eden ruh bedenle buluşur ve sonsuz bir ritim yakalar. Kişiyi coşku ve neşeye , anda olmaya davet eder.

Dansın sonsuz ritmi şimdi üzerinizde! Dans eden ruhun bedenle buluşmasını simgeleyen bu yüzük, size ruhunuzun eşsiz ritmini dışarıya yansıtma fırsatı verecek!

Dance bilekliği satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Let Go Bileklik

14K Sarı Altın

Bırakmak Özgürleştirir!

Bırakın, eski düşünce kalıplarını, size hizmet etmeyen enerjileri, kişileri bırakın. Bırakmak özgürleştirir. Hiçbir şeye bağlanmamak. Kendimizi hiçbir şeyle tanımlamamak, her şeyin geçici olduğunu hatırlamak bizi özgürleştirir.

Özel tasarım Let Go bileklikleri bileğinizde oldukça özgürlüğü hep hatırlayacaksınız!

Let Go bilekliği satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Breathe Bileklik

14K Sarı Altın

Yaşamın Anahtarı Nefes!

Nefes, yaşamın anahtarıdır. Nefesimiz durduğu an yaşamımız durur. Nefesimiz enerji alanımızı belirler ve o enerji alanına uygun kişi ve olayları hayatımıza çekeriz. Meditasyon kişiye beden farkındalığı ile beraber nefes farkındalığı da kazandırır.

Bu farkındalığa ulaşmak için Breathe bileklikler sizin için şık bir aksesuar olacak! Özel Tasarım Breathe bileklikler ile yaşamın anahtarı her an yanınızda!

Breathe bilekliği satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git

Unique Bileklik

14K Sarı Altın

Her Anımız Eşsizdir!

Benzersiz, eşsiz. Bu dünyada bir benzerimiz yoktur. Her birimizin dünyaya bir geliş amacı ve sadece varlığı ile hizmeti vardır. Meditasyon bize sadece var olmamızın bir varoluş için önemini hatırlatır.

Salima Design’ın özel tasarımı Unique bileklik, tıpkı sizin gibi eşsiz güzelliğiyle sizi büyüleyecek!

Unique bilekliği satın almak veya diğer modellerimizi görmek için aşağıdaki linke tıklayarak online mağazamı ziyaret edebilirsiniz.

Mağazaya Git